تبلیغات
کسب و کار الکترونیک - کدام رسانه اجتماعی برای کسب و کار شما مفید تر است ؟

انتخاب رسانه اجتماعی مناسب برای ارائه خدمات و محصولات شرکت کارسختی است. مانند دعوت شدن به مهمانی است که فقط با چند نفری در حد سلام و علیک، آشنایی دارید. اجازه بدهید به چند نفری از دوستان معرفیتان کنیم.فیسبوک

ایشان براستی مرد خانواده است. با اینکه سعی میکنه آخر هفته با خانواده سپری بشه اما پیشنهاد دوستان را برای وقت گذراندن رد نمیکنه. بسیاری از اون به عنوان فردی روشنفکر، راحت و مناسب برای معرفی به دیگران نام میبرند.

 فیسبوک شخصی ترین رسانه اجتماعی و بهترین بستر جهت ارائه عمومی از کسب و کار شماست.

اینستاگرام

مرد جوان ایستاده در آن گوشه با دوربین آویزان از گردن ، اینستاگرام است. در نگاه اول فرد تنهایی به نظر میاد اما خیلیها رو میشناسه. فقط کافی چندتا عکس با کسی بگیره تا حسابی طرف به حرف بیاد. مطمئنا اون همون کسی که شما میخواید بقیه شمارو باهاش ببینند.

اینستاگرام یک فتو بلاگ است که عمده مخاطبین آن جوانان هستند و یک نرم افزار مخصوص موبایل است. اینستاگرام تصویری سریع اما گویا از شما و طرز فکرتان ارائه میدهد.

تویتتر

این بنده خدا، مجرد، محبوب و همیشه به روز است. انگار تمام شب بیداره. اگه میخواین بدونین کی با کی در ارتباطه باید برین سراغش. اما یادتون باشه یه کمی دمدمی مزاجه، ممکنه یه لحظه شیرین باشه و یه لحظه دیگه تلخ.

توییتر ایستگاه خبری سریع و شخصی برای مشاهده و به اشتراک گزاری محتوایی است که برای شما در همان لحظه دارای اهمیت است.

گوگل پلاس

با گوگل پلاس آشنا بشید. چند سالی سعی کرده با بچه های باحال رفیق بشه اما فهمیده که به درد هم نمیخورن. همینجور که میبینین با آدمای زیادی پاتوغ درست کرده و اوضاعش خوبه. آیندش ، به نظر روشن میاد.

گوگل پلاس ابزاری محبوبی به اسم پاتوغ دارد که به شما اجازه برگزاری ویدئو چت با ۱۰ نفر را میدهد. با توجه به اتصال آن به دیگر خدمات گوگل ، شرایط جدیدی از تجربه وبگردی را فراهم آورده است.

 حال که با چند نفر از پیشگامان شبکه های اجتماعی آشنا شدید،

به شخصیت و برند تجاری خود فکر کنید . به نظرتان ، کدامیک دوست خوبی برای شما خواهد بود ؟

منبع: مستر کاما


طبقه بندی: شبکه های اجتماعی، کسب و کار الکترونیک،
برچسب ها: بازار یابی شبکه های اجتماعی، توییتر، شبکه اجتماعی،

تاریخ : شنبه 10 مرداد 1394 | 01:24 ق.ظ | نویسنده : سیمین بخشی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • انتخاب برتر