تبلیغات
کسب و کار الکترونیک - ۱۰ کلمه ای که در تبلیغات می تواند بیننده را برائ ورود به پایگاه اینترنتی شما تحریک کند.۱- کلمه”سریع”(fast ) را در تبلیغات خود استفاده کنید. مردم معمولا انتظار نتیجه سریع، تحویل سریع، سفارش سریع و… را دارند. مردم این روزها ارزش بیشتری برائ وقت خود در قیاس با پول قائل می باشند.

۲- کلمه “ضمانت”(guaranteed)  را در تبلیغات خود به کار ببرید. مردم مایل می باشند از شرایط کالایی که می خرند خاطر جمع باشند آنها بر روی پولی که به سختی به دست اورده اند ریسک نمی کنند.


۳- از کلمه “محدود”(limited)  استفاده کنید. مردم می خواهند چیزی هایی را دریافت کنند و داشته باشند که کمیاب یا انحصاری می باشند زیرا آنها در این اندیشه می باشند که دارایی های با ارزش تری داشته باشند.

۴- از کلمه” ساده یا آسان”(easy or simple) استفاده کنید. مردم سفارش دهی آسان، آموزش اسان، کاربرد آسان، پرداخت آسان و… را می پسندند.

۵- از کلمه “گواهی نامه/تاییده “(testimonial ) استفاده کنید. مردم می خواهند قبل از خرید مدارک قابل استنادی در مورد صحت و مزیتهای کالای شما داشته باشند. این مورد می تواند شامل مدارک اطمینان بخش و ویژه شما باشد.

۶- از کلمه” تخفیف”(ِdiscount) استفاده کنید. مردم به دنبال خرید ارزان می باشند. می توانید برائ آنها امکاناتی همچون تخفیف در اولین خرید، تخفیف در معاملات بسیار و حجیم، ارائه یک سری امکانات رایگان و… را فراهم کنید.

۷-از کلمه “رایگان”(free ) استفاده کنید. مردم قبل از وارد شدن به جریان معامله نیاز به ایجاد انگیزه از طریق دریافت بعضی خدمات رایگان دارند. که می تواند شامل کتابها، لوازم و خدماتی از این دست باشد.

۸- از کلمه “شما یا متعلق به شما”(you/your)  اسفاده کنید. مردم نیاز دارند که احساس کنند شما با آنها حرف می زنید. این کار سبب می گردد که آنها احساس کنند برائ شما مهم می باشند.

۹- از کلمه” مهم”(important) استفاده کنید. مردم نمی خواهند اطلاعات مهمی که ممکن است در زندگی اشان موثر باشد از دست بدهند. آنها بر روی این کلمه تمرکز می کنند و به آن توجه خواهند کرد.

۱۰- از کلمه “تازه” (new ) استفاده کنید. مردم محصولا ت و خدماتی را می پسندند که سبب بهبود زندگی اشان بشود مثل اطلاعات تازه، طعم های تازه، فناوری های تازه، نتایج تازه و….


برچسب ها: فروش اینترنتی، بازار یابی، تبلیغات اینترنتی،

تاریخ : سه شنبه 30 تیر 1394 | 07:10 ب.ظ | نویسنده : سیمین بخشی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • انتخاب برتر