تبلیغات
کسب و کار الکترونیک - ۵ اصلی که صاحبان تجارت های کوچک باید رعایت کنند

5 اصلی که صاحبان تجارت های کوچک باید رعایت کنند

در جهان تجارتهای کوچک، باقی ماندن در عرصه بازار مهم ترین اصل است. اگر شما منظم، خلاق و سازنده نباشید مطمئنا در تجارت خود موفق نمی شوید. 

صاحبان تجارت های کوچک بهتر است که خود را متوجه این مطلب بکنند. در این مطلب می خواهیم ۵ اصلی را که برای موفقیت در کسب و کار خود باید رعایت کنید، برایتان بیان کنیم.


مشتریان خود را بشناسید

این یکی از مهم ترین اصول در بازاریابی پیامکی می باشد. اگر شما تنها برای پر کردن اوقات فراغت خود کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و نمی دانید که چه افرادی از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند، مطمئنا در تجارت خود شکست خواهید خورد. همه چیز به همین سادگیست. شما همیشه باید نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار دهید. مسلما، باید فاکتورهای دیگر را نیز در نظر بگیرید اما باید مشتریان خود را همیشه در اولویت قرار دهید.

بر اساس بودجه ی تعیین شده برنامه ریزی کنید

هیچ وقت اجازه ندهید یکی از فروشندگان یا کارمندانتان شما را قانع کند تا بیشتر از بودجه خود هزینه کنید. بهتر است که تدریجا بودجه تبلیغات و بازاریابی خود را افزایش دهید. این نکته را بدانید که میزان پولی که هزینه میکنید مستقیما با با موفقیت شما در ارتباط نیست.

انتقاد پذیر باشید و از ایده های نو استقبال کنید

اگر مشتریان شما نظرات و افکار خود را با شما در میان می گذارند بهتر است که به آنها گوش بسپارید. لج بازی نکنید و اجازه ندهید که تکبرتان تجارت و کسب و کارتان را از بین ببرد. همیشه به نصیحت های دوستانتان و همکاران تان گوش کنید. ۹۰% از مواقع افراد می خواهند به شما کمک کنند. بهتر است که به آنها این اجازه را بدهید.

همه کارها را خودتان انجام ندهید

نیازی نیست که همه ی پروژه ها را به تنهایی مدیریت و نظارت کنید. از افراد حرفه ای کمک بگیرید. با آدمهایی کار کنید که بهشان اعتماد دارید. لزومی ندارد که همه کارها را به تنهایی انجام دهید. در عوض اینها، می توانید تمرکز خود را بر مدیریت کردن افراد متمرکز کنید.

ماهانه آمار کمپین تبلیغاتی خود را بررسی کنید

نگذارید که همه چیز از کنترلتان خارج شود. هر ماه بهتر است جلسه ای با کارمندان خود برگزار کنید. اهداف جدیدی را تعیین کنید، و میزان پیشرفت تجارت خود را بررسی کنید. برگزاری این جلسات ماهانه ریتم کاری شما را حفظ می کند و وظیفه کاری هر فرد را مشخص می سازد.

منبع:ملی پیامک


برچسب ها: کسب و کارهای کوچک،

تاریخ : سه شنبه 30 تیر 1394 | 06:58 ب.ظ | نویسنده : سیمین بخشی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • انتخاب برتر